wtorek, 9 września 2014

Koralikowy przerywnik

Witam Was gorąco i jak zwykle dziękuję za przemiłe komentarze, za odwiedziny i pomoc w poszukiwaniu schematu na szyjogrzeje. Rozpatruję i przeglądam wszystkie propozycje i mam nadzieję, że wkrótce się za nie zabiorę, ale mam jeszcze kilka zaległych prac i biorę się do dzieła. Mam nadzieję, że zdążę przed pierwszym śniegiem i mrozami. Dziękuję!!!
Zanim pokażę Wam ostatni domek-zawieszkę postanowiłam zaprezentować Wam mój krótki koralikowy przerywnik. Oto intuicyjnie robiony na podstawie fotografii znalezionej w necie komplecik z SuperDuo. Jeśli któraś z Was natknęła się już na podobne zdjęcia i może pomóc mi zlokalizować źródło będę wdzięczna i natychmiast zaktualizuję tego posta.
Komplecik powstał z myślą o konkretnej osobie jako prezent Urodzinowy. Użyłam SuperDuo 2.5x5mm w kolorach: Matte Amethyst i Iris Purple oraz Toho Round 11/0 Inside-Color Rainbow Rosaline - Opaque Purple Linen (łuch ale nazwa:)) Oczywiście kiedy robiłam zdjęcia słońca było jak na lekarstwo i nie oddają one właściwej urody tych koralików, ale pokażę jakie mam, bo prezent jest już u Jubilatki. Oto kolczyki i bransoletka:
Próby fotografowania na zewnątrz też niezbyt się udały:
Na dzisiaj to już koniec, biegnę do łóżka, bo oczy same mi się już zamykają. Pozdrawiam i do kolejnego!!!!

4 komentarze:

  1. Przepiękny komplet zwłaszcza kolczyki:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wielkie łał! Przepiękny wzór i ten ametystowy kolor... szczęściara z jubilatki!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac