sobota, 23 sierpnia 2014

Bransoletki frywolitkowe i nie tylko

Witajcie!!! Bardzo, bardzo Wam wszystkim i każdemu z osobna dziękuję za wspaniałe życzenia z serca płynące. To takie budujące znać i mieć takich wspaniałych Znajomych zarówno blogowych jak i pozostałych!!!! Dziękuję raz jeszcze...Relacja z 40 i nie tylko będzie, obiecuję!!!
Dzisiaj chciałam Wam pokazać kolejny przerywnik, bo jak Wam wiadomo moją robótkową miłością jest nade wszystko szydełko, ale żeby mi ono nie zbrzydło, to od czasu do czasu robię sobie przerywniki, czyli wszystko co szydełkiem wykonane nie jest lub szydełko gra drugą rolę.
Na prośbę mojej Siostry powstała taka oto frywolitkowa bransoletka, a że na czółenkach trochę kordonka zostało, więc powstała druga.  Najpierw ta dla Siostry:
Druga to totalna wariacja na temat. Oto i ona:
Jednak nie byłabym sobą, gdybym w tzw. "międzyczasie" czegoś nie wyszydełkowałabym. Oto na prośbę mojej Kasi zrobiłam dla Niej takie etui na tableta-nagrodę.
Wybaczcie na dzisiaj tylko tyle. Biegnę wykorzystać trochę wieczoru, bo dzieci już śpią a ja potrzebuję teraz trochę czasu na robótki, bo nasze dziewczyny: Ewelinka i Agatka zadały mi zadanie domowe ;)) najwyższej rangi a ja dałam słowo, że się z tego wywiążę, więc DO DZIEŁA!!!! Pozdrawiam i do kolejnego!!!!

6 komentarzy:

 1. Bożenko wybacz, że spóźnione, ale pragnę Ci złożyć także najlepsze życzenia.
  Frywolitka cudna :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Frywolitka to piękna i misterna technika. Wszystko cudne. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę Ci umiejętności frywolitkowych. Wspaniałe bransoletki!!!
  Etui równie urocze, tym bardziej że niebieskie hehe.
  Miłego dnia Bożenko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Frywolitkowe cudeńka zachwycają mnie od zawsze. Niestety nie umiem. Etui szydełkowe to super pomysł - fajne, lekkie, taki tablet zmieści się łatwiej do torby. Osobiście robiłabym czerwone, bo ten kolor według Chińczyków przyciąga prosperity.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac