niedziela, 1 stycznia 2017

Pudrowy komplecik

Witam wszystkich serdecznie w Nowym 2017 Roku. Dziękuję za odwiedziny i przemiłe słowa oraz życzenia pod moim wczorajszym postem. Przyznam się, że Sylwestra spędziłam robótkowo i wynikiem tego jest prezentowany dzisiaj pudrowy komplecik dla dziewczynki. To tak dla przełamania złej passy, braku weny, bym w tym roku więcej robótkowała i prezentowała. Czego i Wam życzę. Komplecik jest dla dziewczynki  w wieku do lat 7-8. Wykonałam go na podstawie filmików z youtube. Oczywiście linki podam. Użyłam do tego niespełna dwóch motków Nako Bonbon kol. 98320 (skład 100% akrylu, 300m/100g), przy czapce korzystałam z szydełka Pony 4,00 mm, a do szalika użyłam szydełko addi 3,5 mm.
Komplecik prezentuje się tak:
Czapeczka wykonana według tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=vRfxWqIieU4.
Szaliczek wykonany według tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=q3xasZljVVg.
Szczerze mówiąc bardzo mi przypadł do gustu szaliczek i już pomału kombinuję coś w wersji dla starszych. Pozdrawiam i jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia w tym roku. Serdeczności i do kolejnego!!!

4 komentarze:

  1. Ładny komplet:) Szalik już kiedyś robiłam:) Dziękuję za życzenia i wzajemnie wszystkiego najlepszego w nowym roku:) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. ale słitaśny komplecik! każda mała dama wyglądałaby w nim prześlicznie:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Prześliczny komplecik, pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac