poniedziałek, 28 lipca 2014

Afrykańskie kwiaty cz. II - podkładki cd.

Witam serdecznie i gorąco dziękuję za komentarze, odwiedzinki i Waszą serdeczność. Dzisiaj miała być relacja z moich tygodniowych promyczków, ale żebym nie zapomniała o moich podkładeczkach, dlatego dzisiaj obiecywany ostatnio ciąg dalszy relacji z motywem kwiatu afrykańskiego. Te podkładeczki zrobione są już ze świeżo zakupionych motków włóczki, dlatego podam jej nazwę i kolory, bo mam jeszcze banderolki. Włóczka nazywa się Mimoza Natura firmy Opus i szydełko Pony 4,0 mm. Szkoda, że kolory określane są numerami a nie nazwami, jak wszędzie zresztą. Użyłam do tych podkładek następujących numerów kolorów, powiedzmy: ten ametystowy to nr 25, granatowy nr 233, popielaty nr 804, a ten żółty to Nako Baby nr 10836.

Ostatnio trochę przynudziłam, dlatego dzisiaj króciutko i do kolejnego!!! Pozdrawiam!!!!
P.S. Mam ostatnio problem z bloggerem, po wpisaniu komentarzy i naciśnięciu PUBLIKUJ wszystko mi znika, czy Wam też się coś takiego dzieje????

10 komentarzy:

 1. Mam ostatnio również problem z bloggerem, ale nie tyle że znika, a nie chce się opublikować. Muszę odświeżać stronę, wpisać komentarz jeszcze raz i dopiero pójdzie. Zapamiętuj sobie wpisany komentarz (kombinacja klawiszy: CTRL+A - zaznaczasz tekst, potem CTRL+C zapamiętujesz i CTRL + V wklejasz na nowo) Wypróbuj sobie jak to działa w jakimś dokumencie Word.
  Fajne podkładeczki. Czy będziesz je łączyć w większą całość?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten wzorek podkładek można świetnie wykorzystać do zrobienia kocyka:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne podkładeczki :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bożenko, podkładeczki śliczne i pięknie wykonane. Ale według mnie te afrykańskie kwiaty aż się proszą by połączyć je w jakiś większy bukiet :).
  Co do blogera to też zdarzają mi się problemy z publikacją. Robię tak jak Betka. Kopiuję tekst i w razie czego nie muszę go od początku pisać.

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne:)a wiem co piszę,widziałam na żywo:)
  ps.mój blogger ostatnio też szwankował!

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne! Czekam na efekt końcowy. Ja problemów jak do tej pory nie mam, ale coraz częściej o takowych czytam u innych.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Często mi się tak dzieje, ale komentarz pojawia się potem u tej osoby, więc po prostu sprawdź, czy się opublikowało. A afikan flałer - uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kwiatowy zawrót głowy :)
  Co jedna to piękniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super wyglądają te afrykany !

  OdpowiedzUsuń
 10. Supcio fajne podkładeczki:) !!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac