sobota, 23 listopada 2013

Zapomniałam, jakżesz mogłam???!!!

Powiedzcie mi jak to się mogło stać.....po prostu zapomniałam o rocznicy założenia bloga??? Zaczęłam wczoraj  (22.11.2013r) wieczorem pisać posta o wspomnianym kiermaszu szkolnym, gdy moja starsza Córcia zadała dwa proste pytania:
1. Mamo a co to jest to Candy? Gdy Jej to wyjaśniłam zadała drugie pytanie:
2. A kiedy Ty będziesz mieć Candy swojego bloga?
Padłam z przerażenia bo zapomniałam, zapomniałam o Pierwszych Urodzinkach!!! Jak mogłam?! Zerkam więc szybko na datę pierwszego posta i trochę się uspokoiłam, bo to dopiero dzisiaj mija rok powstania mojego bloga. Jednak z drugiej strony na zorganizowanie zabawy jest już za późno, ale.... oto co postanowiłam:
 Po pierwsze:
Składam Wam Drogie obserwatorki najserdeczniejsze życzenia zdrowia i nieustającej weny twórczej oraz gorące podziękowania, że wytrwałyście ze mną przez cały ten rok, że wspierałyście mnie swoimi komentarzami, dodając mi tym samym wiary we własne możliwości i mobilizowałyście mnie do dalszej pracy. Wszystkiego najlepszego!!!!
Po drugie: Podsumowanie:
Dzięki blogowaniu poznałam wspaniałe fascynatki wszelkich robótek ręcznych, brałam udział w wymiance u Morrory , wygrałam candy u Nawanny, wiele się od Was nauczyłam, np. koralikowania z kursów Weroniki i wiele wiele innych korzyści, w postaci przyjaźni i bezinteresownej pomocy i rady. Jesteście wspaniałe i jeszcze raz Wam dziękuję za wsparcie!!!
Po trzecie: na kolejny rok postanowiłam zmienić kolorystykę bloga (przy wyborze pomagała Rodzinka) i tak mi błękitno;).
Po czwarte i co najważniejsze: Postanowiłam przeprowadzić małe losowanko spośród moich Obserwatorek i najczęściej Komentujących i ogłosić Zwyciężczynię, którą została.....
Tintalle00
Serdecznie gratuluję, proszę o przesłanie adresu na mojego maila, gdzie mam przesłać niespodziankę.
Przygotowaną niespodziankę przedstawię w następnym poście - proszę o wyrozumienie!!!

6 komentarzy:

 1. Bardzo ,bardzo się cieszę Mikołaj przyszedł do mnie w tym roku wcześniej. Dziękuję serdecznie idę poskakać do góry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bociu, nie mogę otworzyć twojego adresu e-mail proszę, przyślij mi go na nienna@opoczta.pl

   Usuń
 2. Życzę Ci Kochana samych twórczych sukcesów, niech niteczkowa wena nigdy Cię nie opuszcza, szydełko śmiga w rękach, a koraliki układają w przepiękną biżuterię!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bożenko, przede wszystkim gratuluję roczku! i życzę wielu następnych!! Po drugie, to ja dziękuję że mogłam poznać, chociaż wirtualnie, Ciebie i Twoją zdolną Rodzinkę. Po trzecie - bardzo bardzo mi się ta kolorystyka podoba!!!
  Gratuluje Zwyciężczyni losowanki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Pierwszych Urodzin!!Życzę Ci z całego serca jeszcze wielu takich rocznic i mnóstwa pomysłów na nowe prace!Pozdrawiam i dziękuję za ciepłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac