niedziela, 11 grudnia 2016

Święta za pasem cz. I - aniołki

Witajcie Kochani, dzisiaj już obiecane od kilku postów, fotorelacje z świątecznych robótek. Tak więc, żeby nie przedłużać, moi Mili, sezon na posty świąteczne uważam za otwarty :), ale na robienie ich już sezon zamknęłam. W tym roku Rodzina i Znajomi mieli do Mikołaja życzenia oprócz aniołków i dzwoneczków również bombek i tych powstało bardzo dużo, jak na poprzednie lata. Mikołaj spełnił te prośby. Jednak żeby tradycji stało się zadość zacznę od aniołków-zawieszek na choinki. Wzory inspirowane różnymi czasopismami i zdjęciami z netu, ale modyfikowane według moich myśli.
Wybaczcie jakość zdjęć, ale w różnym czasie były na sesjach fotograficznych, jedynie zdjęcia ułożone są chronologicznie od tych zrobionych najwcześniej po te, które suszyć skończyły się dzisiaj ;)))
Zapraszam do oglądania.


To by było dzisiaj na tyle. Pozdrawiam i do kolejnego!!!

6 komentarzy:

 1. Wspaniały zastęp aniołków!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna gromadka, musze w końcu się nauczyć je robić bo u mnie tylko gwiazdki :D cały czas je dziergam bo do każdego prezentu musze je oczywiście dołożyć :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne są te aniołki:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Całą armię zrobiłaś:) Musisz koniecznie pokazać zdjęcia choinki:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne. Mam takiego aniołka, ale pracę nad nim zakończyłam na etapie szydełkowym. Czasu zabrakło na usztywnianie, no i pomysłu jak i na czym. Tymczasem będę podziwiać Twoje:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac