niedziela, 31 maja 2015

Pierwszy kapelusik

Witajcie Kochani. Dziękuję Wam za liczne odwiedziny, sympatyczne komentarze. Zgodnie z obietnicą zaglądam do Was, zaglądam. Gorzej miałam z wystawianiem komentarzy w minionym tygodniu, bo internet coś przysłabł i zanim cokolwiek się wymieliło, to ukazywał się komunikat, że "sesja wygasła", ale od czwartku jest co nieco lepiej i w ramach przerwy od większego projektu, który mam nadzieję w nadchodzącym tygodniu skończyć (czekamy na przesyłkę z pewnym elementem) zrobiłam z resztek włóczki Yarn Art Begonia kol. 003 - biały i resztek Snehurki, Altin Basak Maxi, Kaja oraz szydełkiem Tulip 1,75 mm taki kapelusik dla najmłodszej Córeczki mojej Sąsiadki według tego filmiku.
Przyznam, że miałam niezły ubaw sama z siebie, bo język rosyjski odszedł w zapomnienie, ale tak mnie wciągnęły wszelkie filmy instruktażowe w tym języku, że od razu wykonałam kwiatuszki do tego kapelusika. Tak byłam pochłonięta tymi tutorialami, że zapomniałam już z jakiej to strony te kwiatuszki, ale jak się wejdzie na filmik o kapelusiku to na bocznym pasku jest cała masa filmików.
Oto i kapelusik z aplikacjami:
Kapelusik wczoraj dotarł już do właścicielki, dlatego relacja jest na gorąco. Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam, życzę udanej niedzieli. Pozdrawiam i do kolejnego!!!!

3 komentarze:

 1. Uroczy :) Fajne dopełnienie stroju dla młodej damy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny kapelusik, a kwiatki dodały mu uroku! Właścicielka na pewno nie będzie chciała zdjąć go z główki;)
  Pozdrawiam Bożenko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bożenko, aż mi dech zaparło, jaki śliczny! A te kwiatuszki! Cudo!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac