czwartek, 8 października 2015

A miało nie być jesiennie......

Witam Was serdecznie i z serca dziękuję za Wasze odwiedzinki mojego skromnego bloga. Dzisiaj będzie króciutko, bo tylko jedną mam pracę. Pamiętacie, jak pisałam w poprzednim poście, że już mi się trochę znudziła ta jesienna seria? A także, że zatęskniłam za serwetkami? Moi Kochani popełniłam więc serwetkę dla Znajomej, ale dopiero wczoraj po jej zblokowaniu dotarło do mnie, że ona jest w jesiennym temacie ;) Zresztą popatrzcie sami:
Wzór serwety pochodzi z "Sabrina Robótki" nr 6/2011, z tej samej, z której zrobiłam serweto-bieżnik prezentowany tutaj. Kordonek Altin Basak Maxi, kolor biały, szydełko Tulip 1,5 mm. Średnica serwety ok. 63 cm po zblokowaniu. Ponieważ nie mogłam uchwycić odpowiedniego oświetlenia i odpowiedniego tła, dlatego pierwsze zrobiłam z lampą błyskową, a pozostałe w naturalnym oświetleniu, którego wczoraj nota bene jak na lekarstwo. Nie przynudzam dłużej, zmykam do robienia obiadu. Pozdrawiam gorąco i do kolejnego!!!

8 komentarzy:

 1. Cudna serweta :-) Przepiękny wzór :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super jesienna serweta - pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna serweta:) Ten wzór chodzi za mną od bardzo dawna:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bożenko i jesienią zdarzają się pierwsze płatki śniegu ;) Patrząc na tę serwetę, pierwszym moim skojarzeniem był właśnie płatek śniegu. Ale oświeciłaś mnie. Liściasty wzór bardziej pasuje do jesieni. Tak czy inaczej serweta jest przepiękna. Ogromnie mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takiego wzoru jeszcze nie widziałam, bossski!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna serweta i śliczny wzór! A wykonanie - misterne!

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna i misternie wykonana. Listki bardzo pasują do tej pory roku. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac