poniedziałek, 27 lipca 2015

Zamotałam się i zapomniałam

Moje Kochane dzisiaj będzie taki trochę przewrotny post. Muszę się też mocno wytłumaczyć moim blogowym koleżankom, które namiętnie:) komentują moje poczynania, a do których dotarły niespodzianki, o których zaraz napiszę. Na początek wyjaśnienia: Kochane zamotałam się i zapomniałam iż w listopadzie na drugie urodziny bloga nie przygotowałam candy. Przypomniałam sobie o tym, kiedy w połowie czerwca natrafiłam na jakieś candy organizowane na FB i doznałam olśnienia - ZAPOMNIAŁAM, dlatego postanowiłam natychmiast zrobić rozdawjkę. Jednak to trochę trawło, ponieważ postanowiłam obdarować trzy osoby spośród najczęściej komentujących. Po wybraniu tych osób, przez kilka dni przeglądałam pozostawiane przez nie komentarze, aby wyłapać co się komu podoba. Następnie kilka dni zajęło mi wykonanie niespodzianek. Oczywiście trzeba dodać tutaj czas na dotarcie przesyłki i informacji zwrotnej czy dotarło.
Oczywiście główną nagrodę otrzymała osoba, która zostawiła najwięcej komentarzy, w tym wypadku padło na Agatkę z Kącika Małej Sowy. Dwie kolejne osoby wylosowały moje Córcie. Starsza wybrała numer 8 - dodam, że w dniu wyboru pod tym numerem była osoba, która teraz jest na miejscu 7 - jest to oczywiście Kasia z Miracolo. Tak na marginesie przez czysty przypadek moja Kasia wybrała swoją imienniczkę, chociaż Córka kierowała się miesiącem moich i Gosi urodzin. Trzecią laureatką jest osoba pod numerem 6 - czyli Magdalena z Ręcznej dłubaniny. Magdalenę wybrała młodsza Córcia Gosia, która w rewanżu za wybór Kasi wybrała jej miesiąc urodzin.
Pora na prezentację, ale proszę o wyrozumienie, mój aparat coraz bardziej szwankuje, a co za tym idzie jakość zdjęć jest coraz gorsza, może Koleżanki pochwalą się lepszymi fotkami ;):
- niespodzianka dla Agatki to okienna girlanda w arbuziki:
- niespodzianka dla Kasi to prezentowane już domki zawieszki, ale tym razem taki ze sówką:
- trzecia niespodzianka dla Magdaleny, ale proszę o wybaczenie, bo tutaj kolor kolczyków aparat bardzo mi przekłamał, wraz z breloczkiem mini torebką i micro serduszkiem:
Kolczyki są w kolorze takim jak prezentowane na pierwszym zdjęciu  tutaj.
Zapewniam Was, żeby nie przegapić trzecich urodzin mojego bloga już planuję co i jak, zdradzę tylko, że tym razem losowane będą osoby spośród blogów, które obserwuję, a które są aktywne. Mam tylko cichą nadzieję, że ta wpadka zostanie mi przez Was wybaczona. Będzie????;((
Pozdrawiam i do kolejnego!!!

7 komentarzy:

 1. Piękne prezenty na pewno dziewczyny są zadowolone:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bożenko bardzo dziękuję za prezent, kolczyki moje wymarzone. Dokładnie prześledziłaś komentarze.Niespodzianka jest cudowna tym cudowniejsza bo nieoczekiwana zupełnie. Wielu udanych latek blogowania, abyśmy mogły podziwiać Twoje prace. Pozdrowionka serdeczne dla Ciebie i dla Całej Twojej rodzinki przesyłam Magda

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne upominki przygotowałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudeńka :-) Przepiękne prezenty przygotowałaś :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne prezenty przygotowałaś! Gratuluję dziewczynom:) Ja też zapomniałam o swojej rocznicy, ale za rok będzie okrągła piąta, więc będzie hucznie;)
  Pozdrawiam Bożenko:)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Abuziki" zamotałam na zazdrostce i może podziwiać je całe osiedle:) Są piękne i bardzo Ci dziękuję Kochana:*

  OdpowiedzUsuń
 7. I cała tajemnica wyszła na jaw ;) Bożenko kochana, zrobiłaś nam ogromną niespodziankę. Takie wyróżnienie i Twoje małe dzieła podwójnie radują serce :) Jeszcze raz z całego serca Ci dziękuję:) Domek już zawisł na ścianie i teraz może go podziwiać większa rzesza. Przesyłam moc uścisków, dla Ciebie, Twojej rodzinki, a w szczególności dla Twoich dziewczynek :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac