czwartek, 9 lipca 2015

Kolejne dzieła moich Pocieszek

Witam serdecznie i jak zawsze dziękuję za liczne odwiedziny mojego skromnego bloga i za przemiłe słowa zostawiane w komentarzach. Dzisiejszy post będzie przydugaśny, ale zapomniałam, że dawno już nie pokazywałam prac moich Dziewczyn. Prace pochodzą nie tylko z różnych warsztatów, które są organizowane w naszym domu kultury, ale również ich samodzielne domowe prace. Pierwsze pięć zdjęć to prace warsztatowe, kolejne zdjęcia to prace na różne okazje, głównie jako prezenty okazjonalne dla mnie i Męża.
Na początek kolaż na temat naszej wsi:
Dwie figurki z wacików kosmetycznych, oczywiście ich indywidualizm objawił się tym, że na warsztatach dzieci miały i robiły bałwanki i owieczki, a one oczywiście coś innego, czyli ptaszka i króliczka oraz dekupażowe zakładki:
Na kolejnych warsztatach już posłusznie robiły sówki z filcu i guziczków:
Teraz przyszła kolej na prace zrobione w domu w czasie, kiedy to "nudzi się nam".
Ten serwetko-koszyczek już wcześniej prezentowałam, to oczywiście samodzielne szydełkowe wykonanie mojej starszej Córci:
Ten słoikowy lampion został wykonany na prezent dla Męża z okazji Dnia Taty:
Modelinowy Szczerbatek z "Jak wytresować smoka" dla mnie na Dzień Mamy, czyżby jakiś podtekst;))) bo to nocna furia:))):
Oraz najnowsze produkcje mojej starszej Córci, czyli szydełkowe lalki. Pierwsza to elfka z "Hobbita" z kołczanem na strzały, z szpiczastymi uszami i rudymi włosami, jak we filmie:
Druga to lalka w stroju żabki z kapturem, który można zdjąć:
W tych ostatnich przypadkach moja pomoc polegała tylko na wyszyciu ust i oczu. Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam, mam też nadzieję ukończyć wkrótce zaczęte prace i je tutaj zaprezentować. Pozdrawiam i do kolejnego!!!!

5 komentarzy:

 1. Piękne prace:) Widać, że talent mają po Tobie:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe prace :-) Bardzo zdolne masz córki :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne prace:)Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Bożenko, podziwiam zdolności dziewczyn, są wyjątkowe:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac