czwartek, 19 grudnia 2013

Drzewek ciąg dalszy

Dzisiaj na szybko znowu drzewkowy post, ale tym razem bardziej w tonacji nadchodzących Świąt. Najpierw drzewka zrobione przez moje Córcie. Tym razem zacznę od drzewka najmłodszej pociechy, zrobiony przy moim niewielkim udziale na szkolny kiermasz:
 Drugie drzewko w pierwotnym zamierzeniu mojej starszej pociechy miało być pudełeczkiem, podpatrzonym na Stylowi.pl, ale wyszło coś innego:
 
Koleżanka starszej córci przyniosła mi garść koralików i prosiła o zrobienie czegoś z nich, a jedyne co przychodziło mi do głowy, żeby z tego zrobić to choineczkę ze wzoru stąd. Kolorystyka nie za choinkowa, ale Jej jak najbardziej przypadła do gustu.
Drzewka mojego wykonania to biała choineczka zrobiona zeszłego roku według wzoru Wiki:
oraz tegoroczna zrobiona dwa dni temu ze schematu w Twórczych Inspiracjach 11/2013, oczywiście musiałam zmodyfikować, gdyż mój styropianowy stelaż jest mniejszych rozmiarów:
W początkowym założeniu miała być to tylko choinka przy szopce, ale w ostateczności doszyłam kilka koralikowych bombek, na inne ozdoby w tym roku nie będę miała już czasu, ale na przyszły może ich przybędzie?!
 
 Pozdrawiam serdecznie i do kolejnego wpisu!!!!

5 komentarzy:

 1. Te szydełkowe choineczki są PRZECUDOWNE!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie urocze!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne choineczki :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Super drzewka, koralikowa choinka fantastycznie wyszła!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac