czwartek, 15 sierpnia 2019

Błękitny komplecik

Witam Was serdecznie i przepraszam, że tak długo mnie tutaj nie było i, co najgorsze, że zaniedbałam obserwację Waszych blogów, ale miałam ku temu powody, rodzinne tragedie...Nie oznacza to, że nic nie robiłam, bo dużo rzeczy powstało w tym czasie, postaram się jak najszybciej nadrobić tę nieobecność. Dzisiaj błękitny komplecik dla przyjaciółki mojej młodszej Córci, w skład którego wchodzi czapka i chusta. Oba elementy składowe kompleciku są zrobione wzorami znanymi z poprzednich postów: czapka z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=Sh5S4UsCFv0, a chusta to tzw. Virus. Czapka jest tutaj w wersji z pomponem i bez. Ostatecznie koleżanka Córki wybrała wersję z pomponem.
Do wykonania tego zestawu użyłam takiej włóczki:
Chustę robiłam szydełkiem Pony 5,00 mm, a czapkę szydełkiem addi swing 4,00 mm. To by było na dzisiaj wszystko, pozdrawiam Was serdecznie i do kolejnego!!!


3 komentarze:

  1. Kolor obłędny:) Wszystkiego najlepszego:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny jest ten kolor i moim zdaniem jest on bardzo charakterystyczny. Ja również jestem zdania, że jeśli chodzi o mężczyzn to świetne są również męskie kaszkiety. Nawet jak czytałem w https://modea.pl/blog/meskie-kaszkiety-najwyzszej-jakosci-gdzie-znalezc/ to doradzają gdzie możemy ich szukać.

    OdpowiedzUsuń
  3. W sumie jest to bardzo fajny komplet i jeśli ktoś lubi takie kolory to myślę, że będzie się podobało. Ja także uwielbiam różnego rodzaju czapki i jak na ten moment najchętniej kupuję je w https://hatfactory.pl/ gdyż wiem, ze znajdę tam nakrycia głowy wysokiej jakości.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac