niedziela, 21 czerwca 2015

Moje Rękotwory - warsztaty dla Milusińskich naszej miejscowości.

Z ogromną radością i satysfakcją pragniemy poinformować, że  inicjatywa Grupy KK – Kreatywnych Kobiet zrzeszonych przy Galerii Na Ucieche otrzymała dotację ze środków programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko –Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie przy Babiogórskim Stowarzyszeniu Zielona Linia w Stryszawie.Wysokość dotacji naszego projektu „Moje Rękotwory” wynosi 4700 zł, dlatego warsztaty są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów, a Wasze dzieci mogą ciekawie spędzić wolny czas.
Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci naszej wsi, które dotąd nie miały możliwości wzięcia udziału w zajęciach rękodzieła, do Galerii Na Ucieche w Zawoi Wilcznej. Organizujemy cykl warsztatów współczesnego rękodzieła dla dzieci i młodzieży. Zapewniamy transport (trasa gimbusa) i poczęstunek na każdych zajęciach. Na zakończenie projektu zorganizowany zostanie uroczysty wernisaż i wystawa prac dzieci. Wystawa potrwa do 21.11.2015 r.

Terminy zajęć: wtorki, godz. 16.00 
Zapisy i szczegółowe informacje u organizatorek Grupy KK – Kreatywnych Kobiet.
Pozwól swojemu dziecku spędzić wakacje kreatywnie z Galerią Na Ucieche. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w warsztatach.

2 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac