poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Wyzwanie Tematyczne Kreatywnego Kufra - Podróże: Podlasie - biorę ponownie udział

Chociaż obiecałam sobie nie brać udziału w żadnych zabawach, by nie być posądzaną o jakieś kradzieże i plagiaty, ale że ma się tylko jedno życie i nie zawsze kolorowe, postanowiłam wziąć udział raz jeszcze  w zabawie Kreatywnego Kufra. Takie odreagowanie.

Podlasie - malownicza kraina naszego Kraju, fantastyczne, bajecznie kolorowe stroje ludowe i to właśnie one zainspirowały mnie. Dokładnie inspiracją były dla mnie kolorowe pasiaste zapaski dziewczyn z zespołu ludowego, ale nie podam zdjęcia, bo prawa autorskie i takie tam.
Zrobiłam sobie projekt, gdyż miały to być kolczyki-kokardki:
ale ostatecznie uznałam, że wyjdą za duże i ostateczna forma kolczyków jest taka jak poniżej na zdjęciu. Te kolczyki zgłaszam na wyzwanie tematyczne Kreatywnego Kufra.
Kolczyki te już prawie znalazły właścicielkę, czyli moją starszą Córcię, która po zakończeniu konkursu zamówiła dla siebie.

9 komentarzy:

 1. Śliczne :) Powodzenia w wyzwaniu. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bożenko brawo za odwagę i determinację ! :) Kolczyki są świetne. Mi przypominają pasiaste, ludowe spódnice. Powodzenia w wyzwaniu! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja Droga,długo się zastanawiałam nad udziałem w tym wyzwaniu, gdyż po tym co Ciebie spotkało to tak się zraziłam do wszelkich konkursów, jedno mamy życie a ludzie to tak patrzą teraz każdemu dokopać, szkoda mówić. Dziękuję Ci za słowa poparcia:)

   Usuń
 3. Trzymam kciuki Bożenko, kolczyki bardzo folkowe!

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Twoje też są wspaniałe

   Usuń
 5. Wspaniałe!
  Powodzenia, Bożenko:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac