wtorek, 25 czerwca 2013

Ogromne zaskoczenie, bo kolejne w tym roku wyróżnienie!!!!

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Ewelinie za wyróżnienie. 
Ja chcę przekazać to wyróżnienie dla Małej Sowy, która co prawda dopiero stawia swoje pierwsze kroki w blogowej twórczości, ale coś czuję, że zobaczymy u Niej wiele wspaniałych rzeczy. Mnie już ujęły za serce jej słodziutkie truskaweczki i milusińskie sówki. Witam Ją w gronie swoich obserwatorów i zachęcam wszystkich do dopingowania naszej nowej koleżanki!!!!!

Ta nagroda zobowiązuje mnie do napisania czegoś o sobie. Hm, no cóż... bardzo, brakuje mi tu słów na określenie, powiedzmy urozmaicona ze mnie osóbka. Jestem typem domatorki, ale krótkim wypadem na krajową wycieczkę nie pogardzam, uwielbiam robótki ręczne, ale programy naukowe też, bardziej od domowych porządków lubię pielęgnować ogródek, uwielbiam czytać książki, ale pisanie podań to dla mnie męka...oj, dużo by jeszcze pisać, ale niech będzie tylko tyle :)))

Jestem ogromnie szczęśliwa, bo mój blog nie ma jeszcze roku, a tyle wspaniałych wyróżnień od Was otrzymałam. Dziękuję.

Tak się tylko zastanawiam, czy na nie zasługuję, bo ostatnim czasem jakoś nie udają mi się moje prace. Oto przykłady:
- zrobiłam sobie takie kwiatuszki na kolczyki z użyciem koralików super duo, ale przy zakładaniu kółeczka jeden z koralików pękł, więc robótka do przerobienia;
- zrobiłam dla córci kolczyki wachlarzyki według kursu weraph, które się udały,
ale ich prawie bliźniacze siostry dla mnie to już mi nie wyszły, bo nie mogę włożyć kółeczek:
- próbowałam też zrobić według internetowego kursu ażurową bransoletkę, ale jakoś mi się w niej koraliki nie układały i już została spruta:
- kolejne nie udane próby, bo brakło elementów na wykończenie i leżą to te:
Chcąc zabić tą chandrę zrobiłam koralikowe trójkąciki, które też troszkę koślawe, ale moim pociechom się podobają:
Dlatego, żeby całkiem się nie zdołować, chwyciłam za moje ukochane szydełko, bo wakacje nadchodzą wielkimi krokami i z pewnością czeka mnie kilka odwiedzin i... na prezent będzie jak znalazł:
Trzymajcie się ciepło, niech słoneczko Wam na urlopach dopisuje, a ja obiecuję częściej zaglądać na Wasze blogi!!!!3 komentarze:

  1. ależ kolorowo nas uraczyłaś:)suuuper:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też uwielbiam czytać książki:)i posiadam dość zasobną kolekcję kolczyków, bo to moja ulubiona biżuteria. Twoje są naprawdę śliczne, wreszcie coś niemasowego i niechińskiego. A za wyróżnienie bardzo dziękuję, to takie miłe:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję kolejnego wyróżnienia!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac