środa, 17 kwietnia 2019

Wielkanoc tuż, tuż...

Witam Was Kochani bardzo, bardzo gorąco. Pogoda nas nie rozpieszcza, ale zawsze lepsze to niż zwały śniegu:). Tak jak przypuszczałam, nie zdążę do Świąt pokazać moich przerywników na tę okazję, ale chociaż jeszcze jeden post. Dzisiaj chcę Wam pochwalić się zestawem do koszyczka zamówionym przez moją wierną Fankę, która co roku na tę okazję zamawia sobie ozdóbki na jajka. W tym roku postanowiłam zrobić coś na podstawie filmików z youtuba i przygotowałam dla Niej takie stadko:
Do wykonania tego stadka użyłam Ariadna Aria 5 425m/100g w kolorach: 0000 - ecru; 0400 - biały; 354 - szary; 370 - beżowy oraz Ariadna Maja 5 210m/50g kolor 355 - niebieski. Szydełko to Addi Swing 2,00 mm.
Do wykonania zajączków korzystałam z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=UWHP0kjZ44k.

Stadko kokoszek zrobiłam według tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=Ww2-HYdSaOc.

Korzystając z faktu, że Święta tuż, tuż, pragnę złożyć życzenia:

Z okazji Świąt Wielkanocnych

 życzenia Błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego smacznego jajka, obfitego stołu, odpoczynku w rodzinnym gronie, zdrowia, wiele radości i wiosennego optymizmu, mokrego dyngusa oraz sił, a rękodzielnikom weny i nowych pomysłów do tworzenia wspaniałych rzeczy, które cieszyć będą oczy wszystkim oglądającym z całego serca przesyłam


Pozdrawiam i do kolejnego!!!!


 

7 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac