niedziela, 30 marca 2014

"14/52 Tygodnie Szczęścia"

Dzisiaj kolejny post z serii promyczków szczęścia. Wiele tych momentów nie da się sfotografować, ale słownie o nich wspomnę. Są to te promyczki, które sprawiają, że czujemy się wspaniale, jeśli coś dla kogoś dobrego i miłego zrobimy. Cieszę się, że w minionym tygodniu udało mi się troszkę pomóc mojej Sąsiadce w pewnej sprawie, udało mi się spełnić życzenie i uradować czyjeś serce, sprawić radość własnym Pociechom, kupując im upragnione książki i wiele, wiele takich drobnostek. Piękna wiosenna pogoda, która sprzyjała pracom w ogrodzie, to dla mnie również promyczki radości.
A to co dało się sfotografować, a co cieszy moje serce i oczy przedstawiam poniżej. Na początek jednak ta może i staromodna i "obciachowa" piosenka, ale uwielbiam zespoły i wykonawców tamtych lat i dla mnie to są najpiękniejsze przeboje na ziemi, a pogoda całego tygodnia tak właśnie optymistycznie mnie nastawiła:
Wiosna na parapecie i zakwitające coraz to nowe storczyki:
Radujące oczy ogrodowe piękności:
Uwiecznione na spacerze oznaki wiosny:
Ten cytrynek to bawił się ze mną w kotka i myszkę, udało mi się go uchwycić w tej mało widocznej pozie, ale i tak mi się podoba:
 Leśna droga:
A tę istotę wypatrzyła moja starsza Pociecha, przyznam, że pomimo iż oddalona od nas jakieś 100 m, to ciężko ją było w tym kamuflażu wypatrzeć, ale Córci się udało:
Pozdrawiam Was Drogie serdecznie, dziękuję za miłe słowa pod poprzednimi wpisami i w miarę możliwości odwiedzam Wasze blogi, nie zawsze z przyczyn technicznych mojego komputera jestem w stanie dodać komentarz, ale podziwiam Wasze prace i lajkuję na FB. Pozdrawiam i do kolejnego!!!!
Na koniec jeszcze jeden klasyk:

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładne zdjęcia udało Ci się zrobić:)) storczyki u mnie też kwitną ale nie mam żółtego:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe są takie drobne radości życia codziennego, ja także je uwielbiam. A sarenkę chyba gdzieś widziałam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie!!Kolorowo!!Bardzo optymistycznie!!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. A u mnie storczyki nie kwitną ale w ogródku już się też ruszyło !

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe spotkanie! A zdjęcia wiosny cudowne!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie motorem i inspiracją do dalszych prac